‹ Prev
Next ›
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
4" Height x 2.9" Width x 2.9" Depth - Black - 1 Each
162 Stock Available
- Easily organizes your writing instruments in 3 compartments
- Store pens, pencils, markers and scissors
- Professional look with sleek design
Product Details
General Information
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 93681 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Brand Name | Officemate |
| Product Name | 3-Compartment Pencil Cup |
| Marketing Information | Keep your pens, pencils and other writing utensils handy with this pencil cup. Three compartments let you organize by use, color and more. Sleek professional design makes it ideal for any desk. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Pen/Pencil Holder |
Physical Characteristics
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 2.9" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Description
Officemate 3-Compartment Pencil Cup
From the Manufacturer
Also Consider
Also Consider
-
Product Code: BSN36550BX4550 Stock Available
-
Product Code: BSN3655148804 Stock Available
-
Product Code: BSN366126237 Stock Available
-
Product Code: BSN38952509 Stock Available
-
Product Code: BSN656383312 Stock Available
-
Product Code: NES351709351 Stock Available
-
Product Code: OEX725014755 Stock Available
Accessories
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
Also Consider
-
Product Code: BSN36550BX4550 Stock Available
-
Product Code: BSN3655148804 Stock Available
-
Product Code: BSN366126237 Stock Available
-
Product Code: BSN38952509 Stock Available
-
Product Code: BSN656383312 Stock Available
-
Product Code: NES351709351 Stock Available
-
Product Code: OEX725014755 Stock Available